Servier CDMO wygrywa 11 „CMO Leadership Awards”

Servier CDMO z dumą ogłasza, że ​​zostaliśmy docenieni w 11 kategoriach w konkursie CMO w roku 2018, spełniając lub przekraczając oczekiwania klientów w najważniejszych kategoriach: Wydajność, Kompatybilność, Ekspertyza, Jakość, Niezawodność i Usługi oraz otrzymując indywidualne nagrody w obszarach takich jak: On Time, Reputacja, Right First Time, Supernowoczesność i Nauka.

Organizowane, co roku przez Lidera Life Science, nagrody CMO Leadership Awards są oparte wyłącznie na opiniach klientów, a respondenci oceniają tylko firmy, z którymi pracowali nad zleconym na zewnątrz projektem w ciągu ostatnich 18 miesięcy.Wszystko po to, aby pomóc menedżerom farmaceutycznym w sprawdzeniu potencjalnych partnerów CMO. W tym roku oceniano 110 producentów kontraktowych za pomocą 23 różnych wskaźników wydajności.

Nagrody są dowodem zaangażowania Servier CDMO w dostarczanie najwyższej jakości usług wykorzystujących 60 lat jakości, know-how i niezawodności Servier, wiodącej międzynarodowej Grupy Farmaceutycznej działającej w 148 krajach.

Aby dowiedzieć się więcej o nagrodach CMO Leadership Awards, odwiedź stronę www.cmoleadershipawards.com.